2013

Vánoční turnaj ve stolním tenise - 28.12.2013

Konečně! Vodokrty se po 4 letech opět dočkali a titul z nejprestižnějšího turnaje v okolí 4,5 km je zpátky. O zisk poháru se již tradičně postarala rodina Míškova, konkrétně Robert, starší syn legendárního a tituly ověnčeného pingpongáře Jirky Míška, který potvrdil excelentní rodinné vystoupení třetím místem. Nadvládu vodokrtských stolnotenistů narušil pouze druhým místem loňský vítěz Tomáš "Kamil" Poslední z Oseka. Vítěz turnajů 2010, 2011 Rosťa Erhart se bohužel turnaje nezúčastnil.

Celkově se v sále v Řenčích sešlo 17 hráčů, kteří se rozlosovali do třech skupin. Klíčem k postupu do dalších bojů bylo obsazení prvního, druhého anebo dvou nejlepších třetích míst ve skupině. Poté postupovala nejlepší osmička klasicky metodou vyřazovací podle doplněného pavouka a vypadnuvší hráči si to rozdali o konečná celková umístění.

Nutno ještě říci, že organizátoři vskutku vymysleli naprosto brilantní systém plný akce, napětí, gradace turnaje a hlavně bez zbytečných průtahů, což se samozřejmě přešlo bez povšimnutí :) Takže tímto Díky! a zase za rok.

Poslední T.      2

1. Míšek R. (Vodokrty), 2. Poslední T. (Osek), 3. Míšek J. (Vodokrty), 4. Kokoška M. (Vodokrty), 5. Klokan M. (Vodokrty), 6. Havlíček L. (Vodokrty), 7. Hodek J. st. (Krasavce), 8. Aulík T. ml. (Přeštice), 9. Valeš M. (Osek), 10. Fišer P. (Blovice), 11. Poslední M. (Osek), 12. Aulík T. st. (Přeštice), 13-14. Kurej R. (Osek), 13-14. Dolanský J. (Osek), 15. Hajžman L. (Osek), Hodek J. ml. (Osek), Píša V. (Plzeň)

Chlastací turnaj v Prádle 2013

3. místo

16 trojic, 3 skupiny + play off

R. Míšek, M. Klokan, M. Kokoška - Nehejbal

konečné pořadí:    1. Prádlo (P. Pelcr, M. Otec, V. Rojík)

2. Háje (V. Hrubý st., V. Hrubý ml., K. Hrubý)

3. Vodokrty

4. Litohlavy (J. Chaloupecký, Fryš, ?)

atd. Jen jsme se chtěli pochlubit, že jsme porazili o 3. flek ligouše :)

Babylon (Domažlice) 2013

Vítěz turnaje

13 trojic, 2 skupiny + play off

R. Míšek, M. Valeš, V. Hejman

Vodokrty dvojky 2013

8 trojic, systém každý s každým + play off

1. Chaba 1 (M. Dressler - nejlepší hráč turnaje, M. Sehring)
  2. Koryťáci (P. Vyskot, A. Vraný)
  3. Nekopnem si (J. Knapp, J. Cibulka)
  4. Nehejbal (M. Klokan, R. Míšek)
  5. Chaba 2 (T. Doubek, F. Štrejl, V. Pabián)
  6. Pat a Mat (J. Hodek, V. Hejman)
  7. V3Ska (M. Valeš, V. Kůs)
  8. Kajerovci (M. Brunát, P. Kajer)

Dýšina 2013

5.-8. místo

17 trojic, postupovalo 8, postup ze 2. místa ve skupině

CF - proti konečnému 4. týmu, 1:2 (9:10, 10:8, 8:10)

R. Míšek, M. Klokan, V. Hejman, J. Hodek - Klíštěniště

Radějovice 2013

10 trojic, systém každý s každým

R. Míšek, M. Klokan, V. Hejman - Klíštěniště

Noční turnaj trojic - Vodokrty 2013

10 trojic, 2 skupiny po 5

1. Do Háje (V. Hrubý, K. Hrubý, P. Mandík)
  2. Nehejbal (R. Míšek, M. Klokan, J. Sušánka)
  3. Tajtrdlíci (M. Otec, P. Pelcr, M. Hataj)
  4. Veselá čtyřka (J. Cibulka - nejlepší hráč turnaje, Z. Cibulka, B. Stýblo, P. Vyskot)
  5. Sanitka (V. Hejman, J. Hodek, L. Havlíček)
  6. Hokříci (Hokr st., ml., nejml.)
  7. Poslední (M. Smola, M. Valeš, D. Fořt)
  8. Mates tým (M. Kokoška, V. Kůs, M. Brunát)
  9. Větší než Marta (P. Zeman, J. Kalčík, D. Kasl)
  10. Bárt (I. Toma, J. Bednář, ?)

Vůbec první ročník nočního turnaje v blízkém okolí se protáhl až do čtvrté hodiny ranní, ale stálo to za to. Snad jediná organizátorská kaňka na vcelku podařeném turnaji byl ten čuník, který se nechtěl péct a padal nám do ohně. Na další rok se ale polepšíme :) Další mrzutostí bylo zranění Pavla Vyskota, ale všechny nás těší, že byl zanedlouho v naprostém pořádku a o měsíc déle přijel i na turnaj dvojic (2. místo). Samotný turnaj probíhal ve dvou pětičlených skupinách, ze kterých vítěz postupoval přímo do semifinále a v pomyslném čtvrtfinále se utkaly křížem týmy na druhých a třetích pozicích (vše pro zkrácení délky turnaje a také proč nedat vítězi nějakou odměnu, že vyhrál skupinu). Přímou účast v SF si suveréně vybojoval tým z Hájů a z druhé skupiny Nehejbal, tedy ze dvou třetin místní tým. Nutno dodat, že trochu i vlivem "slabší" skupiny, protože k první skupině byl los vskutku krutý (ale spravedlivý). Ve čtvrtfinále postoupily podle očekávání oba týmy ze skupiny A a to Tajtrdlíci z Prádla a Veselá čtyřka z Klatovska. Domácí mančaft Nehejbal přehrál Veselou čtyřku (vlastně už jen trojku) a borci z Hájů porazili prádelské podle mého názoru v nejhezčím zápase turnaje a předčasném finále (zase ten los). Protože finálový zápas byl, sportovně uznáno, jednoznačný a Vášové prostě neměli jak prohrát, zaslouženě si odvezli titul z prvního Nočního turnaje trojic ve Vodokrtech. Přijedťe jim to napřesrok znepříjemnit.

23 trojic, 5 skupin po 4-5

V. Hejman, M. Klokan, L. Havlíček - 3. ve skupině, vyřazeni v osmifinále (vítězem turnaje 2x 10:8)